Zespoły

 

Zespoły i soliści, którzy będą posługiwały muzycznie podczas rekolekcji STADION MŁODYCH: włącz pełnię wiary oraz zagrają dla nas koncerty:

W najbliższych tygodniach odsłonimy kolejnych muzyków.


 

Piaskowo - muzyczny projekt maryjny, który powstał z połączenia czterech różnych światów. Tworzą go artyści różnych dziedzin, którzy poznali się przy misterium Pasyjnym "Dźwięki w Godzinie ciszy...". 
Projekt powstał podczas lektury traktatu św. Ludwika de Montforda jako duchowe wezwanie do pójścia drogą Maryi i przygotowanie na czasy ostateczne. Pokazuje historię świata począwszy od stworzenia i grzechu pierwszych ludzi, aż po Maryję, przez której posłuszeństwo Syn Boży stał się człowiekiem, by odkupić ludzkość. Maryja w projekcie jest tą, która oddaje "Owoc swojego żywota" na drzewo krzyża, znak naszego odkupienia. Każdy z nas jest zaproszony do tego, by idąc drogą Maryi uczyć się być uczniem Chrystusa.
Do zobaczenia na Stadionie Młodych.

Zespół Full Power Spirit istnieje od 2001 roku. W trakcie swojej działalności stał się jednym z najprężniej działających i najczęściej koncertujących zespołów polskiej sceny CCM. Cechuje go olbrzymia energia towarzysząca występom na żywo oraz bardzo dobry kontakt z publicznością. Zespół tworzą raperzy: Miras i Dzyrooo a na koncertach wspomagają beat-boxer PRYK oraz Dj Bulb. W trakcie swojej działalności zespół zagrał niezliczoną ilość koncertów na terenie całego kraju, a także poza granicami Polski: w Niemczech - podczas Światowych Dni Młodzieży, w Austrii - na Europejskim Spotkaniu Młodych w Mariazell, w Bułgarii - na Międzynarodowym Festiwalu w  Bełozem oraz w Belgii i na Litwie.

W historii zespołu warto odnotować kilka wydarzeń:

Zespół Rock And Fire powstał jesienią 2015 roku. Tworzą go muzycy znani z czołowych projektów polskiej sceny muzycznej takich jak: 2Tm 2,3, Arka Noego, Armia, Bakszysz, MRR oraz wielu innych.
Ogromna energia płynąca z miłości do muzyki, przyjaźni łączącej członków formacji w połączeniu z doświadczeniem scenicznym zaowocowała stworzeniem doskonale brzmiącego, niezwykle interesującego projektu. Rock And Fire od pierwszych chwil swego istnienia spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem – zarówno ze strony publiczności jak i mediów reprezentowanych przez kilkadziesiąt rozgłośni radiowych, w tym Muzyczną Jedynkę oraz Radio RDN.

Jeden z najbardziej znanych i najdłużej działających zespołów w Polsce wykonujących muzykę z chrześcijańskim przesłaniem. Twórczość TGD zaliczana jest do nurtu pop-gospel. To nie tylko zespół muzyczny, ale też wspólnota, dosyć wyjątkowa, ponieważ tworzą ją ludzie reprezentujący różne wyznania chrześcijańskie. Koncerty grupy są nie tyle formą prezentacji artystycznej, co „ubraną w dźwięki” modlitwą. Jak wiadomo Gospel to nie tylko gatunek muzyczny, ale przede wszystkim Ewangelia, czyli Dobra Nowina o Jezusie. 

http://tgd.com.pl

Zespół z zupełnie innego świata niż dwa poprzednie. Debiutowali 23 czerwca 2016 roku w rytmach chrześcijańskiego hip-hopu pod wodzą Tomasza Karenko "Hioba". Dziś zespół tworzy czterech młodych chłopaków: Pax, Falamir, Knopek i ROSA, którzy wydali płytę „Impuls”. Teraz czekamy na kolejną  –  „MaliBlue”. Muode koty szturmem podbijają muzyczne sceny.

Kilkudziesięcioosobowy zespół, tworzony przez charyzmatyczny pop-gospelowy chór oraz znakomitych solistów i instrumentalistów. To zespół o niezwykłej energii i spontaniczności. Gospel Rain jest jednym z najstarszych chrześcijańskich zespołów w Polsce. W 2016 roku 2016 obchodził 25-lecie swojego istnienia. Grupa zebrała się po raz pierwszy w Lublinie w sierpniu 1991 roku, bezpośrednio po historycznym Światowym Spotkaniu Młodzieży w Częstochowie, w którym wziął udział Jan Paweł II. Założycielem i liderem zespołu jest Grzegorz Głuch – kompozytor, aranżer, wokalista, animator środowiska muzyki gospel. Do tej pory wydali cztery płyty. W początkach 2016 roku ukazała się najnowsza koncertowa płyta OGIEŃ. Zaproszenie do udziału w nagraniach płyty przyjęli m. in. Łukasz i Paweł Golcowie.

 

Jesteśmy zespołem założonym z inicjatywy Fundacji Proem w 2005 roku. W ciągu 13 lat dane nam było zagrać wiele koncertów w Polsce, Europie i USA. Udało nam się nagrać i wydać 9 płyt.  Zarwaliśmy wspólnie wiele nocy i odwiedziliśmy wiele mcdonaldsów tuż przed zamknięciem. Co najważniejsze, śpiewaliśmy dla Boga, z Jego dziećmi, zawsze kiedy była taka możliwość.
Muzyka jaką tworzymy to z jednej strony inspirująca ludzi muzyka uwielbienia Boga, a z drugiej - piosenki dla dzieciaków i rodzin przekazujące pozytywne wartości. 
Jesteśmy bardzo szczęśliwi i podekscytowani w związku ze zbliżającym się Stadionem Młodych. Tak jak zawsze, będziemy tam by oddać chwałę Bogu.

Please publish modules in offcanvas position.