>

Akredytacje dziennikarskie

Akredytacje dziennikarskie

Szanowni Państwo

Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem akredytacji dziennikarskiej na Stadion Młodych: włącz pełnię wiary zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego

Wnioski będą rozpatrywane do 2 dni roboczych. Informację o rozpatrzeniu wniosku prześlemy drogą elektroniczną na adres podany w formularzu zgłoszeniowym. Szczegółowe informacje o terminie i miejscu odbioru akredytacji prześlemy po rozpatrzeniu zgłoszenia.

Wszelkie pytania o sprawy medialne prosimy kierować na adres: rzecznik@stadionmlodych.pl

Regulamin Akredytacji Dziennikarskiej

  1. Organizator rekolekcji Stadion Młodych: włącz pełnię wiary (tj. Fundacja SMS z Nieba), przyznaje akredytację dziennikarską środkom masowego przekazu i organizacjom publicznym, które poprzez wypełnienie formularza na stronie stadionmlodych.eu wystąpiły.

  2. Akredytacja przyznawana jest na 6 października 2018 od godz. 11:00 do godz 24:00 lub w przypadku przedłużenia wydarzenia, do jego końca.

  3. Akredytacja dziennikarska upoważnia jej posiadacza do wejścia na teren wszystkich miejsc ogólnodostępnych dla uczestników wydarzenia Stadion Młodych (w tym na płytę stadionu).

  4. Osoba akredytowana jest zobowiązana podczas wydarzenia do noszenia akredytacji w sposób umożliwiającym łatwą kontrolę służbom porządkowym.

  5. Posiadacza akredytacji dziennikarskiej obowiazują regulaminy obiektu PGE Narodowy oraz regulaminy wydarzenia Stadion Młodych.


Formularz zgłoszeniowy

Medium
Akredytowany

UWAGA: w zgłoszeniu prosimy o podawanie maili redakcyjnych.

Adres do wysłania akredytacji

Prosimy o wpisanie pełnego adresu pocztowego, na który mamy przesłać akredytację.

Please publish modules in offcanvas position.