UwielbiamGo!

Grupa Uwielbienia Flagami UwielbiamGO! powstała z pragnienia serca, aby stawać przed Panem i GO uwielbiać! Uwielbiać, czyli oddać chwałę Jezusowi i skupić się tylko na Nim, odkładając na bok nasze potrzeby, intencje. Mamy doświadczenie, że gdy zajmujemy się Jezusem, On zajmuje się naszymi sprawami, bo On najbardziej wie czego nam potrzeba. I do takiego uwielbienia pragniemy was zaprosić na Stadionie Młodych! Będziemy wspólnie modlili się i uwielbiali Jezusa za pomocą flag, gestów, tańca, przez symbolikę kolorów przybliżając chwałę Bożą. 

Jako grupa posługiwaliśmy przy wielu wydarzeniach, wśród nich: na Rekolekcjach Narodowych Jezus na Stadionie, "Słowo stało się ciałem" w Licheniu, Forach Charyzmatycznych, Spotkaniach Młodych w Skrzatuszu.
Uwaga! Jeśli masz pragnienie uwielbiania Jezusa w Grupie Flagowej na Stadionie Młodych, napisz nam o tym i uzasadnij dlaczego akurat ciebie mamy wybrać i zaprosić na warsztaty do Koszalina w dniach 21 - 23 września. Wybranych zostanie 5 osób... bądźcie czujni.
Zapisy przez ten formularz: https://goo.gl/forms/6FWkFP7uPGG4PDSZ2
 
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat uwielbienia flagami, poznać nas, zapraszamy! 
  • https://www.facebook.com/GrupaUwielbieniaFlagami
  • email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Osoba odpowiedzialna za organizację grupy: Sławomir Kaczmarek, kom.: +48 725 154 961, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Osoby odpowiedzialne za choreografię: Aneta Simonowicz, Martyna Pięta, Urszula Kaczmarek i Sławomir Kaczmarek.

Please publish modules in offcanvas position.